تأثیر پشتیبانی اینستاگرام رستوران ها در میزان فروش آن ها

پشتیبانی اینستاگرام رستوران

همه ما می دانیم که ارزش یک تصویر بیش از صدها کلمه است .

آیا می دانید که اینستاگرام ماهانه حدود 130 میلیون کاربر فعال دارد و در هر روز به طور متوسط 45 میلیون عکس در این رسانه آپلود می شود؟

در این مقاله می خواهیم به بررسی تأثیر اینستاگرام بر اقزایش فروش رستوران ها بپردازیم .

اینستاگرام قدرت فوق العاده ای در افزایش میزان فروش کسب و کارها دارد .اما بسیار مهم است که بتوان از این قدرت به خوبی استفاده کرد و با دانش کافی و بسیار هوشمندانه در جهت جذب مشتریان بیشتر گام برداشت .

4 مورد از دلایل مهم تأثیر پشتیبانی اینستاگرام رستوران در افزایش فروش رستوران ها :

1-علاقه افراد به انتشار عکس های غذا :

عکس هایی که مردم از غذاهای شما و در رستوران شما می گیرند و با دیگران به اشتراک می گذارند تأثیر شگفتی در افزایش فروش رستوران شما دارد . زمانی که یک شخص عکس رستوران شما را در صفحه اینستاگرام خود قرار می دهد تعدادی از افراد دیگر آن را می بینند .بسیاری از آن ها ممکن است با دیدن عکس رستوران شما تصمیم بگیرند که برای نخستین بار به رستوران شما پای بگذارند بنابراین عکاسی غذا نقش بسیار مهمی را در این زمینه ایفا می کند . و حتی اگر هم این اتفاق نیفتد این امر موجب می گردد که نام و برند شما برای آن ها آشنا باشد و در ذهن ها ثبت شود .صفحه های بسیار زیادی در اینستاگرام وجود دارد که صاحبان آن ها افرادی بسیار محبوب هستند و تعداد فالورهای بسیار زیادی دارند. بنابراین آنچه که بسیار اهمیت دارد این است که سرآشپز شما باید بداند علاوه بر کیفیت غذا، زیبایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که عکسی که کاربران از غذای شما منتشر می کنند ممکن است توسط افراد بسیار زیادی دیده شود و این عکس معرف شما و برند شما برای آنهایی که شما را نمیشناسند می باشد. در پشتیبانی اینستاگرام رستوران ، پشتیبان آگاه به خوبی می داند چگونه از این فضا به نحو احسنت برای جلب توجه مخاطبین استفاده کند .

2-امکان آپلود سریع و ایجاد پیوند با سایر صفحات اجتماعی :

اینستاگرام قابلیت بسیار مهمی دارد و این قابلیت عبارت ایت از امکان ایجاد پیوند میان صفحه اینستاگرام و سایر صفحات اجتماعی .

شما می توانید عکس مورد نظر خود را به سرعت و به راحتی منتشر کنید و این عکس از طریق ایجاد لینک به طور هم زمان در صفحات اجتماعی دیگر شما مثل فیس بوک و توییتر آپلود شود .

3-تعامل قوی با مشتریان :

راه اندازی یک اکانت اینستاگرام برای رستوران شما نه تنها به شما این امکان را می دهد که عکس هایی با کیفیت، جذاب و هوس انگیز از رستوران خود را با دیگران به اشتراک بگذارید ، بلکه این امکان را برای شما فراهم می آورد که به راحتی بتوانید با مشتریان خود از قبل از زمان ورودشان به رستوران تا بعد از زمانی که آن ها رستوران را ترک می کنند در تعامل باشید . شما می توانید به راحتی انتقادات و پیشنهادات مشتریانتان را داشته باشید و بتوانید بهترین تصمیم ها را رشد هرچه بیشتر رستوران خود بگیرید .پشتیبانی اینستاگرام رستوران نقش پررنگی در استفاده از این تعامل برای جلب نظر مشتریان دارد .

4-نقش هشتگ ها :

هشتگ ها نقش بسیار مهمی در دیده شدن شما دارند . بسیار اهمیت دارد که بدانید چگونه از آن ها استفاده کنید تا در معرض دید افراد قرار بگیرید .اینستاگرام برای شما این امکان را فراهم می سازد که بتوانید با استفاده از هشتگ ها توسط افراد بسیار زیادی دیده شوید ، بسیاری از آن ها با دیدن عکس شما به جستجوی شما خواهند پرداخت .

نکته حائز اهمیت داشتن توانایی و استراتژی لازم برای استفاده از قدرت شگرف اینستاگرام در افزایش فروش رستوران شما است .

این امر نیازمند دانش کافی در زمینه پشتیبانی اینستاگرام  رستوران است . شخصی که تمامی المان های لازم برای موفقیت و جلب نظر مخاطبان را در نظر می گیرد و به طور شبانه روز از صفحه اینستاگرام شما پشتیبانی می کند .شخصی که این علم را دارد که چه عکس هایی برای بیینده جذاب هستند و نحوه قرار گرفتن آن ها باید چگونه باشد تا بتواند توجه  مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند .یک اکانت موفق دارای یک پشتیبان هوشمند است که تمامی موارد از جمله عکس ها ، هشتگ ها و کپشن ها را با هوشمندی تمام انتخاب می کند و دائماً در حال بررسی و سنجش رفتار مخاطبان خود می باشد . همه جزئیات کپشن ها ،هشتگ ها، عکس ها و تمامی رفتارهای صفحه شما باید با هدف مشخص و هوشمندانه انجام پذیرند  .

هم چنین می توانید در مطلب دیگر ما مزیت های مهم دیجیتال مارکتینگ نسبت به بازاریابی سنتی را مطالعه فرمائید .

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn