عکاسی غذا از کافه رستوران ایتالیایی روکو شعبه ارگ تجاری

  • عکاسی غذا
  • عکاسی تبلیغاتی کافه
  • عکاسی غذا
  • عکاسی غذا
  • عکاسی تبلیغاتی کافه
  • عکاسی غذا

عکاسی تبلیغاتی کافه روکو ارگ تجریش

عکاسی غذا یک سبک عکاسی است که هدف آن به تصویر کشیدن سوژه های غذایی بی حرکت به صورت کاملا زنده و جذاب برای مخاطب می باشد . از جمله متقاضیان این سبک از  عکاسی تبلیغاتی کافه ها و رستوران ها می باشند که برای تبلیغات در صفحات اجتماعی ، طراحی وب سایت ، طراحی منو و… از این عکس ها استفاده می کنند .همچنین عکس های غذا استفاده وسعی در کتاب ها و مجله های غذایی دارند . برای رسیدن به نتیجه مذکور این نوع عکاسی نیاز به دانش کافی از جمله آگاهی از شرایط نور و تنظیمات آن ، تجهیزات مورد نیاز و تنظیمات آن ها ، دانش چیدمان و … دارد . و معمولاً یک پروژه عکاسی غذا  حاصل کار یک تیم حرفه ای متشکل از کارگردان هنری ، یک یا چندین  نفر عکاس(بسته به وسعت پروژه) ، فود استایلیست ،پراپ استایلیست و دستیاران آن هاست .

تیم عکاسی از غذای استودیو انار یک روز کاری را به پروژه عکاسی تبلیغاتی کافه روکو ارگ تجریش، یکی از شعبات رستوران اختصاص داد.

در پروژه عکاسی تبلیغاتی کافه روکو عکاسی از محصولات این کافه از قبیل: کیک، شیرینی، شیک، چای، دمنوش و انواع قهوه ها انجام پذیرفت، مجموعه عکسی برای استفاده در طراحی منوی فصلی و همچنین برای استفاده در پیج اینستاگرام کافه روکو گرداوری گردید که به مرور زمان در پیج اینستاگرام این کافه رستوران قرار می گرد.

مجموعه رستوران های ایتالیایی روکو شامل پنج شعبه در شهر تهران می باشد که تبلیغات و پشتیبانی از شبکه های اجتماعی آن ها بر عهده استودیو انار است .

اگر شما هم به عکاسی از غذا علاقه مند هستید و دوست دارید عکس های بهتری از غذاها بگیرید، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم

به اشتراک بگذاریدShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin