چرا راه اندازی سیستم سفارش آنلاین غذا برای رستوران ها ضروری است ؟

سفارش آنلاین غذا

امروزه شاهد گسترش چشم گیر نقش تکنولوژی آنلاین در زندگی انسان ها هستیم . شما چند درصد از امور روزانه خود را توسط تلفن همراهتان انجام میدهید ؟

در حال حاضر حدود 30% از سفارشات غذا در دنیا به صورت آنلاین اتفاق می افتد و تحقیقات نشان می دهد که این عدد به سرعت رو به رشد است . امروزه اکثر تجارت ها و حتی سیستم های سفارش آنلاین مدیون تبلت ها و گوشی های هوشمند هستند . مشاهدات صورت گرفته حاکی از آن است که حدود 69% از مشتریانی که به صورت آنلاین غذا سفارش می دهند از طریق تلفن همراه این کار را انجام میدهند .

در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا راه اندازی یک سیستم آنلاین سفارش غذا برای رستوران ها امری حیاتی است ؟

سفارش آنلاین غذا

زمان با ارزش ترین دارایی انسان است .سیستم سفارش آنلاین غذا به مشتری این امکان را میدهد که بدون صرف زمان فراغت خود در ترافیک خیابان ها و صف های شلوغ رستوران ها به راحتی درمنزل ، محل کار و یا هر مکانی که حضور دارد منوی رستوران دلخواه خود را با عکس های واضح از غذاها و توضیحات کامل ببیند و بتواند خیلی ساده با انتخاب گزینه مورد نظر سفارش خود را به ثبت برساند و در زمان دلخواه غذای خود را دریافت کند .

هم چنین از جمله موارد بسیار مهمی که باید به آن اشاره کرد این موضوع است که در مکالمات تلفنی امکان ایجاد سوء تفاهم بسیار زیاد است .

در بسیاری از مواقع دیده شده است که به دلیل شلوغی و سر و صدای زیاد در رستوران و یا در طرف مقابل خط ، اپراتور در دریافت سفارش مشتری دچار سوء تفاهم گردیده است و این امر موجب ناامیدی و نارضایتی مشتری شده است . در حالی که در سیستم سفارش آنلاین غذا جای هیچ گونه ابهام و سوء تفاهم وجود ندارد و مشتری با انتخاب گزینه مورد نظر به راحتی سفارش دلخواه خود را به ثبت می رساند .

اگر کمی دقیق تر به سیستم سفارش آنلاین غذا و سیستم سفارش از طریق تلفن بنگریم خواهیم دید که در سیستم سفارش تلفنی امکان خطا بسیار بالاست . در بسیاری از مواقع هنگامی که اپراتور و یا اپراتورها پاسخگوی یک مشتری هستند مشتریان دیگر در پشت خط منتظر برقراری تماس هستند و اپراتور برای پاسخگویی به مشتریان مجبور است به سرعت کارش را انجام دهد و به مکالمات خیلی سریع پایان دهد و این امر خود امکان خطا را بسیار بالا میبرد .

در صورتی که در سیستم سفارش آنلاین مشتری بدون هیچ گونه انتظاری سفارش خود را انجام میدهد و سفارشات از طریق سیستم ثبت می گردند و به صرف وقت اپراتور برای ثبت سفارش نیازی نیست و شما به طور خودکار یک کپی از سفارشات برای سوابق خود دارید .

دلیل بسیار مهم دیگر برای سیستم سفارش آنلاین غذا محدودیت های زمانی است . قطعأ رستوران شما اجازه ندارد که به صورت 24 ساعته باز باشد . اما در سیستم سفارش آنلاین غذا شما هیچگونه محدودیت زمانی ندارید و می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مشتری می خواهد برایش غذا تهیه کرده و به دست وی برسانید . با توجه به این موضوع رستوران شما می تواند حتی در ساعاتی که شما خواب هستید هم برایتان سود داشته باشد .

سفارش آنلاین غذا
به اشتراک بگذاریدShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn