بررسی فودکورت کوروش و رستوران های آن

فودکورت کوروش

مجتمع تجاری ، فرهنگی و تفریحی کوروش واقع در بزرگراه ستاری از ویژگی ها و شاخص های قابل توجهی برخوردار است . 14 سالن سینما که تعداد 2800 صندلی به ظرفیت سینماهای کشور اضافه کرده است با به کارگیری مدرن‌ترین تجهیزات صوتی و تصویری و پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های نورپردازی تئاتر، از ویژگی‌ها‌ی منحصربه‌فرد این پردیس سینمایی است. این مجموعه دارای یک شهربازی  مجهز می باشد و علاوه بر این یک خانه کودک هم برای کودکان سنین پایین تر دارد . هم چنین تعداد زیاد واحدهای تجاری برای خرید و پارکینگ مجهز و بزرگ این مجموعه از دیگر ویژگی هایی است که می توان به آن اشاره داشت .

فودکورت مجموعه کوروش در تمامی ساعات فعالیت این مجموعه شلوغ است و در روزهای تعطیل به سختی می توان در این فودکورت چای نشستن یافت . در این نوشته به بررسی فودکورت کوروش و رستوران های آن می پردازیم  :

1-سوپراستار : رستوران سوپراستار که شعبات بسیاری در سطح تهران دارد یکی از رستوران های فودکورت کوروش می باشد که انتخاب سریع طرفداران مرغ های سوخاری است . شعبه اصلی این رستوران واقع در خیابان ولی عصر(عج) می باشد .در منوی این رستوران علاوه بر مرغ سوخاری ، ساندویچ هایی از جمله همبرگر به چشم می خورد .

فودکورت کوروش

2-سالسا : رستوران مکزیکی سالسا که شعبه دیگر آن واقع در خیابان مقدس اردبیلی است با منوی متنوعی از غذاهای مکزیکی نظر افراد بسیاری را به خود جلب کرده است . منوی این رستوران شامل انواع پیش غذا ، غذای مکزیکی و پیتزا است .

فودکورت کوروش

3-نانداک : نوبت میرسه به طرفداران غذاهای ایرانی . رستوران نانداک برای این افراد گزینه خوبی است . منوی این رستوران شامل کباب ها و خورشت های ایرانی میباشد . از جمله آیتم های قابل توجه منوی این رستوران آش رشته است .

4-نارسوز : منوی رستوران نارسوز شامل انواع ساندویچ از جمله ساندویچ های استیک گوشت و مرغ ، بشقاب های گریل ،انواع پیتزا و برگر است .

فودکورت کوروش

5-آناتولیا : آناتولیا دارای 5 شعبه می باشد . این رستوران یک رستوران ترکی  با غذاهای منحصر به فرد است . کباب های ترکی از جمله اسکندرکباب وساندویچ های ترکی این رستوران طرفداران بسیاری دارد .

فودکورت کوروش

6- پستو : منوی رستوران پستو نیز از منوهای متنوع غذایی است . غذاهای این رستوران سوپ روز ، پیش غذاها ، انواع پاستا ، پیتزا و ساندویچ است

فودکورت کوروش
به اشتراک بگذاریدShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn