در پکیج های تعرفه عکاسی از غذا ی استودیو انار ویژگیهایی خاص برای کافه، رستوران ها و پستری ها در نظر گرفته شده که به صورت مختصر تعدادی از آنها را خدمت شما معرفی می نماییم:

سوژه ی عکاسی می تواند یک بشقاب غذا، نوشیدنی، سالاد و یا حتی دستگاه قهوه ساز باشد. استودیو انار به طور متوسط از هر سوژه ی عکاسی ۳ فریم عکس متفاوت و متنوع تحویل کارفرما می دهد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد عکاسی از غذای استودیو انار استفاده از بک گراندهای دست ساز، یونیک و متنوع می باشد که کمک شایانی به جلب نظر مخاطبان کافه و رستوران ها کرده و تاثیر به سزایی در داستان گویی و نمایش هرچه بهتر غذا ها دارد.

یکی دیگر از ترند های مهم در تبلیغات رستوران ها استفاده روزافزون از تیزرهای تبلیغاتی استاپ موشن است که متوسط تا ۵۰٪ بیشتر از عکس در شبکه های اجتماعی مورد بازدید و توجه مخاطبان قرار می گیرد. به همین منظور استودیو انار در پکیج های عکاسی خود این امکان را نیز بری مشتریان خود در نظر گرفته است.

عکاسی از بالا و استفاده از فود استایلیست نیز از دیگر ویژگی های منحصر به فرد عکاسی های استودیو انار است که تاثیر به سزایی در افزایش سطح کیفی و تنوع عکسها دارند.

تعرفه عکاسی از غذا، کافه و رستوران های استودیو انار

کانون طراحی و تبلیغات انار، با توجه به دانش و تجربه خود در زمینه مارکتینگ و در نظر گرفتن ترند های مهم در عکاسی از غذا اقدام به طراحی پکیج هایی هوشمندانه نموده است تا بتواند تمامی نیازهای مشتریان خود را از کافه های کوچک تا رستوران های بین المللی برآورده نمایید.

در گذشته روال تعرفه عکاسی از غذا مبتنی بر تعداد فریم های عکاسی شده بود، به طوریکه برای متوسط ۱۰ فریم عکس رقمی بین ۱۰۰ – ۲۵۰ هزار تومان برای هر فریم عکس در نظر گرفته می شد. با ظهور و همه گیری شبکه های اجتماعی و تبدیل آن به مهمترین کانال تبلیغاتی کافه و رستوران ها نیاز به تعداد عکس های زیاد برای حظور پررنگ در شبکه های اجتماعی به مهمترین نیاز تبلیغاتی یک کافه رستوران تبدیل گردید. با در نظر گرفتن این نکته که حضور موفق در شبکه های اجتماعی مستلزم بروز رسانی حداقل یک عکس در روز می باشد، فراهم آوردن ۳۰ فریم عکس برای صاحبان کافه و رستوران ها با فرمول فریمی ماهیانه حدود ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان هزینه بر می داشت. و این پرداخت این هزینه برای بسیاری از کافه و رستوران ها ممکن نبود.

به این ترتیب، کانون طراحی و تبلیغات انار با در نظر گرفتن شرایط روز اقدام به معرفی ۳ پکیج عکاسی خود نمود که شما می توانید در زیر ویژگی های هر کدام از این پکیج ها را به همراه قیمتهایشان ملاحظه نمایید.

پکیج های تعرفه عکاسی از غذا

Expert
6.900.000T
10
10
10
3
3
Yes
Yes
Yes
Yes
Professional
9.990.000T
30
30
50
3
2
Yes
Yes
Yes
Yes
Standard
5.900.000T
20
20
30
1
1
Yes
No
No
No
Starter
2.900.000T
10
10
15
1
0
No
No
No
No
پکیج هاه عکاسی
قیمت
تعداد سوژه های عکاسی
فریم عکس سایز اصلی
فریم عکس مختص اینستاگرام
بک گراند های حرفه ای
تیزر استاپ موشن تبلیغاتی (۱۵ ثانیه)
عکاسی از بالا
فود استایلیست
وسایل دکوراتیو
عکاسی از محوطه ی کافه و یا رستوران

در عین حال با توجه به رشد بی سابقه ی نقش شبکه های مجازی بالاخص اینستاگرام در معرفی برند یک کافه و یا رستوران و جذب مشتریان هدف از همین طریق کانون طراحی و تبلیغات انار پا را از پکیج های عکاسی فراتر گذاشته و اقدام به طراحی و تعریف یک پکیج تبلیغاتی منحصر به فرد مختص کافه و رستوران ها نمود. به این ترتیب که در این پکیج منحصر به فرد علاوه بر عکاسی های متداول ماهیانه،مسئولیت پشتیبانی شبکه های اجتماعی (اینستاگرام و تلگرام) و جذب فالئور (مشتریان هدف) واقعی و افزایش لایک را نیز بر عهده میگیرد.به همین منظور کانون طراحی و تبلیغات انار علاوه بر یک وعده عکاسی حرفه ای در هر ماه، اقدام به فرستادن نیروی عکاس خود به کافه و رستوران می نماید(۲ مرتبه در هر ماه) تا بدین ترتیب عکس هایی متفاوت از فضا، مشتریان و سوژه های مختلف دیگر نیز برای بروزرسانی در شبکه های اجتماعی جمع آوری نماید. یکی دیگر از نکات ارزشمند پکیج فوق اقدام به پشتیبانی طراحی های گرافیکی مورد نیاز یک کافه و یا رستوران در طول مدت قرار داد می باشد. از شما خواهشمندیم تا پکیج زیر را به به دقت مطالعه فرمایید.