بررسی فودکورت ارگ تجریش و رستوران های آن

فودکورت ارگ تجاری تجریش

بررسی فودکرت ارگ تجاری تجریش و رستوران های آن:

مرکزخرید ارگ تجاری با طراحی علمی و تخصصی مطابق با استانداردهای بین المللی در پنج طبقه تجاری در میدان تجریش تهران واقع شده است . مرکزخریدی مدرن و بزرگ که بسیاری از برندهای نام آشنا در آن شعبه دارند .از جمله مزیت های این مرکز خرید می توان به پارکینگ فوق العاده آن با طراحی وسیستم تهویه بی نظیر اشاره کرد .

اگر به این مرکز خرید مراجعه کردید می توانید بعد از اتمام خرید خود زمانی را در فودکورت این مرکزخرید سپری کنید و یک وعده غذایی لذت بخش داشته باشید. فودکورتی بزرگ با تنوع بی نظیری از غذاها همراه با یک شهربازی مجهز برای بچه ها .عکس های منوبردهای فودکورت ارگ تجاری بسیار هوس انگیز هستند و این خود حاکی از اهمیت عکاسی غذاست .

در این مقاله می خواهیم به بررسی فودکورت ارگ تجاری و رستوران های آن بپردازیم .

1-مجموعه رستوران های اونیو :

مجموعه رستوران های اونیو در فودکورت ارگ تجاری تجریش واقع شده اند و شامل هفت بخش می باشند . این رستوران ها در کنار یکدیگر قرار دارند و هرکدام به غذای خاصی مربوط می باشند .از سالاد و غذاهای ایرانی گرفته تا مرغ سوخاری، سوشی، پیتزا، برگر و حتی بستنی . این مجموعه متعلق به جناب آقای علی دایی می باشد .

فودکورت ارگ تجاری تجریش

2-رستوران ایتالیایی روکو :

مجموعه کافه رستوران های ایتالیایی روکو شامل 5 شعبه در سطح تهران می باشد. شعبه های بهشتی ، ظفر ، ریحانی و دو شعبه هم در ارگ تجاری . شعبه فودکورت ارگ تجاری تجریش رستوران روکو به تازگی افتتاح  گردیده و با استقبال خوبی هم روبه رو شده است و انواع پیتزا، پاستا، سالاد و پیش غذا در آن سرو می گردد. شایان به ذکر است که مجموعه روکو شعبه دیگری هم در ارگ تجاری دارد که منوی کافه در آن سرو می شود .

فودکورت ارگ تجاری تجریش

3-رستوران علیرضا منصوریان :

رستوران علیرضا منصوریان هم به تازگی به فودکورت ارگ تجاری پیوسته است . علیرضا منصوریان پیش از این دو شعبه در خیابان های سعادت آباد و نارمک تهران داشت که به تازگی شعبات بازار و ارگ تجاری را نیز راه اندازی کرده است و پیتزا، مرغ سوخاری ، ساندویچ و برگ و سالاد ر در آن سرو می گردد .

4-رستوران مانسون :

چنانچه تنوع غذایی بیشتری را انتظار دارید به شما پیشنهاد می کنیم که به شعبه اکسپرس رستوران آسیایی مانسون در ارگ تجاری سری بزنید .تنوع بسیار خوبی از غذاهای آسیایی از جمله ماهی ها، میگو و بشقاب استیک انتظار شما را می کشد . شعبه اصلی رستوران مانسون در خیابان گاندی واقع می باشد و هم چنین این رستوران در فودکورت آب و آتش هم شعبه دارد .

5-رستوران دیژون :

رستوران دیژون از دیگر رستوران های فودکورت ارگ تجاری تجریش است که شعبه اول آن واقع  در طبقه چهارم شمالی مرکز خرید پالادیوم می باشد . در این رستوران غذاهایی چون برگر، بیف استیک ، پنه آلفردو سرو می شود .

6-رستوران تناسب :

رستوران تناسب نیز به تازگی در فودکورت ارگ تجاری افتتحاح گردیده و منوی آن شامل غذاهای ایرانی است . انواع کباب ها را می توانید در منوی این رستوران جستجو کنید .

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn