Coffee factory photography project

coffee factoy is known for it`s uinque atmosphere and deliver coffee and tea

پروژه تبلیغاتی کافی فکتوری

کافی فکتوری اگر موفق ترین برند تهیه و توزیع انواع چای و کافه در صنعت غذایی ایران نباشد، قطعا جزو سه برند موفق قرار می گیرد. کافی فکتوری با توجه به سیستم مدیریتی قوی تقریبا کل کافه ها در سطح شهر تهران و شهرستان ها را بوششش می دهد که از این جهت به وسیع ترین برند ایرانی بخش محصولات متنوع چای و کافی نیز تبدیل گردیده.

در تهیه محتوا برای شبکه های اجتماعی تمرکز اصلی و اولیه بر روی عکاسی گذاشته شد. گرفتن عکس های که بتواند داستان کافی فکتوری را به بهترین شکل برای مخاطبانش بیان کند. چون کافی فکتوری توانسته بود خود را به عنوان برندی نو آور، با حال و اقتصادی در بین عموم مخاطبان جا بیاندازد، تیم انار نیز با هدف قرار دادن همین المان ها در عکاسی خود توانست محتوایی جذاب را برای پیج اینستاگرام کافی فکتوری گردآوری نماید. در زیر دسته بندی عکاسی کافی فکتوری را بررسی میکنیم

خرداد ماه ۱۳۹۶ بود که تیم کافی فکتوری برای مدیریت و مشاوره تبلیغاتی با تیم انار وارد مذاکره شد. پس از جلسات متعدد مشاوره و مدیریت تبلیغاتی برند کافی فکتوری به تیم استودیو انار واگذار گردید. تیم انار نیز همانند دیگر پروژه ها کارش را با بررسی و مطالعه هویت برند کافی فکتوری آغاز کرد و نتیجه این مطالعات در جلسات بعدی به مشورت تیم مدیریتی کافی فکتوری رسید. بعد از همفکری و بحث و تبادل نظرات طولانی استودیو انار تولید محتوا برای بروزرسانی شبکه های اجتماعی را آغاز نمود.

برگرلند

عکاسی لایف استایل

استودیو انار همواره اعتقاد داشته که مهمترین بخش محتواهای شبکه های اجتماعی را عکس های لایف استایل تشکیل می دهند. عکس های لایف استایل توانایی بیان داستان برند را به بهتربن شکل دارا می باشند. البته اگر با تفکر و هدفی خاص تولید شوند. عکس های لایف استایل کافی فکتوری نیز بیانگر هویت این برند که همانا برندی باحال، اقتصادی و جذاب برای تعداد زیادی از مردم و کافه داران است، بوده.

Small-04

عکاسی غذا

عکاسی محصولات غذایی و نوشیدنی همواره بخش مهمی از خوراک های شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص می دهد، عکس های هوس انگیز نوشیدنی ها تاثیر بسزایی در تشویق مشتریان به خرید کردن از کافه ها دارند. استودیو انار نیز مطابق روال معمولش پس از تعریف یک هویت خاص برای عکس های محصولات کافی فکتوری، اقدام به عکاسی و تولید محتوا برای پیج اینستاگرام کافی فکتوری نمود.

کافی فکتوری

عکاسی محیط

محصولات کافی فکتوری همواره به داشتن کیفیت و طعمی جذاب، با حال و نو آورانه معروف بوده اند. تیم انار نیز با توجه به همین خصوصیات قسمتی از محتوای شبکه های اجتماعی را به عکس های گرفته شده از محصولات متفاوت و متنوع این برند اختصاص داد.

شبکه های اجتماعی کافی فکتوری

اگرچه بیش از ۳ سال از شروع فعالیت پیج اینستاگرام کافی فکتوری می گذشت، این پیج تنها ۸۰۰۰ نفر فالوئر داشت که مقدار زیادی از این تعداد نیز به دلیل گذشت زمان دیگر فالوئر اکتیو به حساب نمی آمدند، استودیو انار توانست در مدت زمان کمتر از ۳ ماه این تعداد را به ۱۲۵۰۰ افزایش دهد

Instagram-03

Impression

عکس بالا نشانگر تعداد دفعاتیست که پست های پیج اینستاگرام کافی فکتوری در بازه ی زمانی یک هفته دیده شده اند.

Instagram-02

Reach

عکس بالا نشانگر تعداد نفرات یونیکی است که در بازه زمانی یک هفته از پیج اینستاگرام کافی فکتوری بازدید کرده اند.

Instagram-01

Website click

عکس بالا نشانگر تعداد کلیک های بر روی وبسایت از روی پیج اینستاگرام کافی فکتوری در بازه ی زمانی یک هفته می باشد.

تیزرهای تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی کافی فکتوری نیز بخشی از محتوای تولید شده توسط تیم استودیو انار برای بارگزاری در شبکه های اجتماعی این برند و در نتیجه هر چه بیشتر جذاب کردن این شبکه ها برای مخاطبانشان می باشند، استودیو انار همواره اعتقاد داشته داشته که تیزرهای محتوایی راهکاری مناسب برای معرفی محصولات و بیان هر چه بهتر داستان برند می باشد

گرافیک

شاید اشتباه تعداد بسیاری از رستوران ها ، کافه ها و کسانی که به صنعت غذایی مرتبط هستند، تمرکز بیش از حد بر روی شبکه های مجازی و فراموش کردن دیگر راهکارهای جذب و نگهداری مشتریست. امور گرافیکی از جمله ابزار های ضروریست که می تواند نقش بسزای در بیان داستان برند بخصوص داشته باشد.