چگونه با کمترین زحمت خوش تیپ باشیم؟

چگونه خوش تیپ باشیم

چگونه می توانیم با کمترین زحمت خوش تیپ باشیم؟

یک) لباس هایتان کاملا اندازه شما باشند. نه گشاد و نه تنگ. اولین کاری که می توانیم انجام دهیم تا بدون زحمت خوش تیپ باشیم این است که بدانیم چه لباس هایی روی بدنمان خوب می ایستد. این لباس باید ما را باریک تر، ظریف تر و بلندتر نشان دهد.
چگونه خوش تیپ باشیم
دو) از طرح های کلاسیک فاصله نگیرید. یک استایل بی زحمت بر پایه ی طرح های کلاسیک شکل می گیرد. لباس پوشیدن دقیقن بر اساس مد نشان می دهد شما مدام در سایت ها و شبکه ها و مجله های مد سرک می کشید و زحمت زیادی برای انتخاب لباس می کشید. لباس هایی با برش های کلاسیک بپوشید تا ظاهری راحت و بی آلایش داشته باشید.
به این معنا که خانوم ها به جای پوشیدن پیراهن های دنباله دار بلند، لباس های تا روی زانو بپوشند. و مردها به جای شلوارهای تنگ و چسبان، شلوارهای راحت و کمی گشادتر بپوشند.
چگونه شیک پوش باشیم
سه) ترکیب رنگ های خنثا با رنگ های تند جسورانه.  این که چه رنگی محبوب و  مد است به زمان و مکان ربط دارد. برای یه ظاهر شیک و راحت باید از رنگ هایی استفاده کنید که هیچ وقت کهنه نمی شوند. یعنی رنگ های طبیعی و خنثا که با رنگ های تند شکسته شده اند.
رنگ های خنثا: کرم، سیاه، سفید، آبی آسمانی و خاکستری
رنگ های جیغ: طیف رنگی قرمز، بعضی از آبی ها، بنفش بادمجانی، زرد طلایی، سبز زمردی
(نسبت به بعضی رنگ ها تردید بیشتری داشته باشید مثلا از دیگر انواع رنگ زرد فاصله بگیرید و به طور کلی از رنگ نارنجی استفاده نکنید زیرا این رنگ در فشن درحال انقراض است.
چهار) از نقش و نگار فاصله بگیرید. این نقش ها برای یک فصل مد می شوند اما فصل بعد کاملا قدیمی و زشت به نظر می رسند. پس تا آنجا که ممکن است طرح های ساده انتخاب کنید تا دهه ها شیک باشید.
چگونه خوش تیپ باشیم
پنج) با سیاست خرید کنید. همیشه چند تکه لباس گران قیمت می تواند تمام لباس های ارزان قیمت شما را نجات دهد. مثل یک کت یا کیف یا شال.
چگونه خوش تیپ باشیم
شش) مجموعه لباس های تعویض پذیر داشته باشد. سعی کنید لباس هایتان با هم قابل معاوضه باشند و همه را بتوان با هم ست کرد. این گونه شما ترکیب های بسیار زیادی از لباس هایتان می توانید بسازید. یک تم واحد در لباس پوشیدن انتخاب کنید. مثلن مدرن یا کلاسیک و سپس طیف رنگی خودتان را داشته باسید. این گونه برای خودتان هم از طریق لباس یک هویت خلق کرده اید که دیگران شما را با آن می شناسند.
به اشتراک بگذاریدShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn