مزایای آلبوم عروسی دیجیتال

آلبوم عروسی دیجیتال
مزایای آلبوم عروسی دیجیتال :
 عکاسی دیجیتال امکانات هیجان انگیز وسیعی را برای مناسبت های مختلف در اختیارشما  می گذارد . امروزه آلبوم عروسی دیجیتال تصاویر شخصی و خاصی را از خاطرات به یاد ماندنی یک زوج در شب ازدواجشان از لحظات مهم و به یاد ماندنی آن شب ثبت می کند .
یکی از مهم ترین مزایای آلبوم دیجیتال این است که شما به اندازه ها و قالب های کلاسیک و ثابت آلبوم های قدیمی محدود نیستید . در آلبوم دیجیتال شما می توانید عکس ها را در هر صفحه و قسمتی که علاقه دارید  قرار دهید و به هر میزانی  که دوست دارید آن ها را کوچک یا بزرگ کنید . این بدان معناست که شما یک آلبوم خلاقانه در اختیار دارید که هیچ محدودیتی برایتان ایجاد نمی کند و حتی برای تأثیر گذاری بیش تر می توانید در آن از برخی عکس ها فقط به عنوان بک گراند استفاده کنید .
از دیگر مزایای مهم آلبوم دیجیتال این است که شما می توانید با اضافه کردن نقش های گرافیکی ، خطوط ، قاب ها و فیلترهای متفاوت هر عکس را به طور دلخواه ویژه و شخصی سازی کنید و حتی این امکان را دارید که با عکس های دیجیتال خود اسکرین سیور ، قاب دیجیتالی و یک اسلایدشو ویژه داشته باشید .
آلبوم  عروسی دیجیتال با فرمت مجله دامنه وسیعی از شیوه های مختلف پرینت را در اختیار شما قرار می دهد . عکس ها می توانند با طیف های رنگی بازی کنند . از عکس های سیاه و سفید گرفته تا عکس های صفوتون (تک رنگ) که در آن ها همه چیز به یک رنگ است و برای مثال  تنها گل های رز یا لباس ها به رنگ واقعی خود هستند . این ابزارها امکانات بسیاری را در به مخاطب می دهند از جمله آنکه با استفاده از ان ها م یتوان پس زمینه را محو کرد ، به عکس افکت های نوری اعمال کرد و یا یک موقعیت های  رمانتیک به وجود آورد .
علاوه بر کیفیت و طراحی بهتر ، آلبوم های دیجیتال (digital books)  ماندگارتر و خوش نماتر هستند .
از مهم ترین نکاتی که باید به یاد داشته باشید این است که آلبوم عروسی دیجیتال شما باید داستان شما را روایت کند . پس تا آنجا که می توانید آن را شخصی و ویژه کنید . از نکاتی استفاده کنید که مخصوص حال و هوای شما در این شب مهم از زندگیتان است .
چنانچه به یک عکاس حرفه ای جهت مشاوره در این زمینه احتیاج دارید می توانید با شماره تماس های 2254629-021  و 09126211720  تماس حاصل فرمائید .
آلبوم عروسی دیجیتال
آلبوم عروسی دیجیتال
به اشتراک بگذاریدShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn