تغییر دکوراسیون داخلی در پاییز

  • طراحی دکوراسیون داخلی و فصل پاییز
  • طراحی دکوراسیون داخلی و فصل پاییز
دکوراسیون داخلی و پاییز

برخلاف تصور رایج، پاییز هم مثل هر فصل دیگری می تواند زمان خوبی برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه باشد. کافی است تصمیم بگیرید خانه تان را چگونه دکور کنید:

  1. طراحی مینیمال:
  2. گاهی کمتر، بیشتر است. مردم فکر می کنند برای یک طراحی مینیمال باید از رنگ های روشن تر به جای رنگ های تیره تر استفاده کرد. اما به جای استفاده از رنگ های روشن گرم مثل قرمز، زرد و نارنجی سعی کنید از سبز پر رنگ، قهوه ای عمیق و قرمز تیره استفاده کنید. این رنگ ها نه تنها خانه را گرم تر نشان می دهد بلکه واقعن آن را گرم تر می کند. این رنگ ها گرما را در خانه نگه می دارند و احساس صمیمیت بیشتری هم به خانه شما می بخشد بدون این که لازم باشد خانه را شلوغ کنید.
  3. استفاده از چوب:
  4. اگر نمی خواهید تغییرات زیادی در اتاقتان انجام دهید،  یک چیز ساده می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. وسایل چوبی عالی هستند نه تنها به این دلیل که محبوب ترین ابزار طراحی هستند بلکه آنها می توانند عمق و احساس قدمت و اصالت را به خانه شما اضافه کنند. این چوب می تواند به اندازه قاب بالای تخت شما کوچک یا به اندازه یک دیوار از اتاقتان بزرگ باشد. تصمیم با شماست اما در هر صورت خانه شما طبیعی و زنده به نظر خواهد رسید.
  5. پوست گاو:
  6. همان طور که چوب به دیوارهای خانه زندگی و اصالت می بخشد، پوست گاو این کار را با زمین خانه تان می کند. شما می توانید آن را در نشیمن یا سرویس های خانه و یا حتا در یک اتاق کوچک پهن کنید، تا به خانه تان جلوه ی بیشتری ببخشد. اگر هم گیاه خوار و دوست دار حیوانات هستید انواع مصنوعی آن هم در بازار وجود دارد.
  7. ترکیب چند نوع فلز:
  8. اگر فکر می کنید اشیائ فلزی توی خانه باید با هم ست و یک دست باشند دارید زیبایی شناسی را از خانه تان دور می کنید. زیرا این نوع چیدمان خیلی مصنوعی و غیر طبیعی به نظر خواهد رسید. اگر فلز های به کار رفته در اشیائ خانه متفاوت باشند به خانه تان کنتراست زیبایی می دهد و کمک می کند زیبایی خانه شما طبیعی تر به نظر برسد.
به اشتراک بگذاریدShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn